Hakkımızda

Tığ Triko Kurumsal
Kurumsal

Kusursuz Zarafet
Ulaşılabilir Kalite

Tığ Triko, kurulduğu 2003 yılından itibaren üretimini yapmakta olduğu kadın giyiminde, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kaliteli üretim anlayışı ile kısa sürede tüketicilerin tercih ettiği seçkin bir triko markası haline gelmiştir. Yıllık 350 Bin adet üretim kapasitesi ve tamamı modern olan makine parkıyla, bütün üretim aşamalarını kendi bünyesinde tamamlamaktadır.

Tığ Triko güçlü ve dinamik tasarım ekibiyle her geçen gün eklenen yeni modellerle koleksiyonunu kendine özgü ve orijinal olarak sürekli yenilenmekte ve bu sayede kadınlara kendi tarzlarını yaratmalarına olanak sağlayan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Tığ Triko ürünleri tasarlanırken şık oldukları kadar rahat ve kullanışlı olmalarına özen gösterilir. Üretim sırasında her ürün için özenli kalıp çalışmaları yapılmakta, dikiş kalitesine önem verilmekte, kumaş ve yardımcı malzemeler yüksek standartta ve kalitede kullanılmaktadır.

Tığ Triko, Ankara, Balgat’ta bulunan mağazasının yanında; bugün Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de 400’ü aşkın seçkin mağazada tüketiciler ile buluşmaktadır. Firmamızın hedefi, mümkün olduğunca çok tüketiciye kaliteli ve trend ürünleri, en hızlı şekilde ulaştırmaktır.

Misyonumuz

Tığ Triko, kurulduğu ilk günden beri yapmış olduğu markalaşma çalışmaları ile kendi sektöründe lider marka olmayı hedeflemektedir.
Kendi sektöründe lider bir triko üreticisi olma yolunda yerli olanı evrensel kalite doğrularıyla harmanlayarak müşterisine hak ettiği kaliteyi sunmayı prensip haline getirmektedir.

Vizyonumuz

Tığ Triko ürünlerini, trendlerin yakından takibi ve “hızlı ve giyilebilir moda” anlayışından yola çıkarak hazırlarken, aynı zamanda eğilimler ile ihtiyaçları modern bir çizgide birleştirmektedir.

logo

Tığ Triko, kurulduğu 2003 yılından itibaren üretimini yapmakta olduğu kadın giyiminde, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kaliteli üretim anlayışı ile kısa sürede tüketicilerin tercih ettiği seçkin bir triko markası haline gelmiştir.

Kişisel Verilerin Korunması

  • KVK Aydınlatma Metni.
  • Tığ Store