Üretim

Tığ Triko Üretim
Üretim

Kaliteli Malzeme
Temiz İşçilik

Tığ Triko örmeden paketlemeye kadar olan bütün birimleri bünyesinde barındırmaktadır. Her geçen gün ilerleme hedefinde olan firmamız büyümeyi sadece makina parkurunu artırmak olarak görmeyip, idari kadrosunu, planlama ve üretim ekibini, satın alma ve tedarik birimini dikkatle kurmuş, ihracat ve mali işler ekibini güçlendirmiş, yetkin ve tecrübeli müşteri temsilcileri ile pazarlama ekibini tamamlamıştır.
Triko sektöründe lider konumda olmak için İnsan Kaynakları, Bilgi İşlem, Ar-Ge, Kalite Kontrol ve Kalite Güvence, İş Geliştirme ve Proje Yönetimi, Üretim Planlama birimlerini kurmuş, tüm ekibi titizlikle seçmiş yapısal gelişimini artırmıştır.
Tığ Triko, üretim parkurunu Erkek, Kadın ve Çocuk Giyim olarak sınıflandırmış, her üretim dalına yönelik tasarım ve üretim alt yapısına sahiptir. Her bir üretim alanının kendine ait inceliklerinin olduğunun farkında olarak, çeşitli iplik ve aksesuarlarla farklı ve beğenilen üretimler yapmaktadır. Üretim çeşitleri arasında Tunik, Kazak, Hırka, Elbise, Süveter, Yelek, Bluz, Etek, Pantolon, Panço gibi ürünler bulunurken, tüm iplik çeşitleri kullanılabilmektedir.

Benzersiz Tasarım

Uzman tasarımcı ekibimiz ile benzersiz tasarımlar.

Tek Adres

Triko denildiğinde gözünüz kapalı seçeceğiniz tek markayız.

Güvenilir Alışveriş

Alışveriş öncesi ve sonrası güvenilir tek adres.

logo

Tığ Triko, kurulduğu 2003 yılından itibaren üretimini yapmakta olduğu kadın giyiminde, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kaliteli üretim anlayışı ile kısa sürede tüketicilerin tercih ettiği seçkin bir triko markası haline gelmiştir.

Kişisel Verilerin Korunması

  • KVK Aydınlatma Metni.
  • Tığ Store